Зменшена ціна! NESTE Turbo+ NEX 10W-40 (170кг) Збільшити для перегляду

Neste Turbo+ NEX 10W-40 (170кг)

132357

Новий товар

Для цього товару доставка безкоштовна!

костюм у подарунок!!!

Neste Turbo+ NEX 10W-40 - Повністю синтетичне дизельне моторне масло для важконавантаженого транспорту

Детальніше

1 vote

34 211 грн.

-20%

42 763 грн.

Додати до списку обраних товарів

Замовлення в 1 клік

Характеристики

Безкоштовна доставкає
Упаковка200л
Тип масласинтетика
Клас в'язкості SAE10W-40
Серія "Neste"Turbo+ NEX

Інформація

Neste Turbo+ NEX 10W-40
Повністю синтетичне всесезонне дизельне моторне масло

КЛАСИФІКАЦІЯ ТА СПЕЦИФІКАЦІЇ
API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4/SN
ACEA E9/E7
JASO DH-2
Caterpillar ECF-3, ECF-2, ECF-1a
Cummins CES 20086, CES 20081
Detroit Diesel DFS 93K222
MAN M 3575
Renault VI RLD-2, RLD
Scania Low Ash
Volvo VDS-4, VDS-3, VDS-2

ОФІЦІЙНІ СХВАЛЕННЯ ВИРОБНИКІВ ОБЛАДНАННЯ
DQC III-18LA
Mack EOS-4.5
MAN M 3775
MB-Approval 228.31
MTU 2.1
Renault VI RLD-3
Volvo VDS-4.5

ОПИС
Neste Turbo + NEX 10W-40 спеціально розроблено для сучасних важконавантажених дизельних двигунів, що відповідають вимогам американського стандарту API CK-4 і європейського стандарту ACEA E9. Продукт розроблений з урахуванням новітніх і наступних поколінь класифікацій і допусків важко навантажених дизельних двигунів. Ретельно підібрана сировина дозволяє використовувати моторне масло в більшості дизельних двигунів, а також в бензинових двигунах.

Neste Turbo + NEX 10W-40 відповідає і перевершує вимоги класифікацій API CK-4, CJ-4, CI-4 PLUS, CI-4 і ACEA E9 і E7. Продукт також перевершує вимоги виробників оригінального устаткування (OEM), забезпечуючи високу продуктивність у важких умовах експлуатації. Також, моторне масло відповідає специфікації бензинових двигунів API SN. Та все це робить Neste Turbo + NEX 10W-40 дуже універсальним продуктом.

Так як це моторне маслo класу Low SAPS (з низьким вмістом сульфатної золи, фосфору і сірки), то воно буде підтримувати довговічність систем контролю викидів (фільтри твердих частинок і інші передові системи обробки вихлопних газів). Масло запобігає засмічення фільтру і допомагає підтримувати працездатність двигуна на належному рівні.

Присадки вищої якості допомагають контролювати утворення відкладень, підтримувати чистоту поршнів і зберігати двигун в чистоті, що сприяє зниженню витрати масла і збільшення продуктивності двигуна. Високий рівень лугу нейтралізує кислоти, які з'являються при експлуатації моторного масла, запобігає утворенню корозії і допомагає збільшити інтервали заміни масла. Покращена здатність запобігати утворення відкладень і сажі знижує швидкість підвищення в'язкості і запобігає загусанню масла і засмічення фільтрів.

Чудова температурна стабільність збільшує стійкість моторного масла при високих температурах і покращує прокачуваність при низьких температурах. Хороші низькотемпературні показники сприяють поліпшенню холодного запуску, забезпечують високу мастильну здатність і захист, поки двигун не досягне робочої температури. Додаткова висока стійкість до зрушення запобігає втраті в'язкості, і підтримує прокачуваність відпрацьованого масла при низьких температурах.

Наявний в моторному маслі модифікатор тертя і протизношувальні присадки найвищої якості захищають двигун від зносу, знижують тертя і забезпечують економію палива.

Низька ступінь окислення Neste Turbo + NEX 10W-40 подовжує термін служби моторного масла і збільшує інтервали заміни. Додатково, моторне масло запобігає утворення кислот, шламу, нагару і загустінню масла. Низька випаровуваність сприяє зниженню витрати масла, а загальна чистота двигуна і захисна здатність скорочують загальні витрати на обслуговування.

ХАРАКТЕРИСТИКИ І ПЕРЕВАГИ
- Хороший запуск при низьких температурах
- Допомагає заощаджувати пальне
- Тривалий інтервал заміни
- Низькі викиди

ТИПОВІ ПОКАЗНИКИ
В'язкість (CCS) −25 °C5500
Щільність 15 °C867kg/m³ASTM D4052
Температура спалаху (COC)229°CASTM D92
В'язкість HTHS4,2cPASTM D4683
Noack випаровуваність9,65%ASTM D5800
Температура застигання−42°CASTM D5949
Сульфатна зольність≤ 1,0w/w %ASTM D874
Загальне лужне число (TBN)9,2mg KOH/gASTM D2896
В'язкість 100 °C14cStASTM D445
В'язкість 40 °C94cStASTM D445
Індекс в'язкості152ASTM D2270

ЗАСТОСУВАННЯ
Neste Turbo+ NEX 10W-40 особливо підходить для новітніх важко навантажених дизельних двигунів, оснащених системами подальшої обробки вихлопних газів і рециркуляцією. Також підходить для старіших дизельних двигунів і бензинових двигунів легкових автомобілів, для яких потрібні моторні масла типу API SN. Будь ласка, перевірте придатність вашого обладнання відповідно до заявлених характеристиками і класифікаціями в цьому технічному паспорті продукту.

Підходить для позашляхової техніки яка працює в важких умовах. Особливо рекомендується для техніки, що вимагає специфікації Cat ECF-3. Виробник Caterpillar рекомендує використовувати в двигунах Caterpillar, оснащених фільтрами сажі, масло, специфікації Cat ECF-3. Відмінний вибір для магістральних тягачів. Neste Turbo NEX особливо рекомендується для дизельних двигунів, де потрібні масла Volvo VDS-4.5. Перевірте сумісність в керівництві по експлуатації вашого автомобіля.

При використанні моторних масел API CK-4 з паливом, яке містить сірки більше 15 ppm, проконсультуйтеся з виробником двигуна щодо інтервалів заміни масла. Масла API CK-4 розроблені для використання з дизельним паливом з вмістом сірки до 500 ppm. Однак паливо з високим вмістом сірки може вплинути на термін служби систем обробки вихлопних газів або на інтервал заміни масла.

Reviews

Write a review

Neste Turbo+ NEX 10W-40 (170кг)

Neste Turbo+ NEX 10W-40 (170кг)

Для цього товару доставка безкоштовна!

костюм у подарунок!!!

Neste Turbo+ NEX 10W-40 - Повністю синтетичне дизельне моторне масло для важконавантаженого транспорту

Завантаження

Каталог Neste

Каталог продукции в формате PDF

Завантаження (6.07M)