Інші напрямки розвитку агропідприємства

 Ферма з розведення овець

В «Агро-Союзі» з 2005 року розводять медоносних бджіл і бджіл-листорізів . Головна мета – запилення агрокультури. Завдяки запиленню люцерни бджолами-листорізами її урожай збільшується в 2-3 рази.

Ферма з розведення мисливських фазанів , введена до експлуатації у 2003 році. Основна мета: відновлення поголів'я мисливських фазанів на території господарства, постачання продукції іншим організаціям: мисливським господарствам, лісгоспам і тому подібне. На замовлення клієнтів можливе постачання фазанових тушок в охолодженому або замороженому вигляді, у вакуумній упаковці або без неї.


Ферма з розведення та утримання овець французької породи "шароле", існує з 2007 року. Основна мета: створити племрепродуктор породи і постачання м'яса на кістці на замовлення. Шароле - це високопродуктивні тонкорунні вівці, які відрізняються високою якістю м'яса.

Зоопарк, де містяться антилопа Канна, європейські лані, муфлони, лама, поні та дикі кабани. На базі зоопарку працює програма з відтворення поголів'я європейської лані та кабанів на території регіону.

Докладніше