Модельне агрогосподарство

 Модельне агрокультурне підприємство Агрокультурне підприємство — це результат впровадження світового досвіду ресурсозбереження у рослинництві та тваринництві, на основі якого Холдинг «Агро-Союз» зі своїми партнерами формує нову аграрну культуру та інтегровану модель ефективного сільгоспбізнесу.

У модельному агрокультурному підприємстві «Агро-Союз» адаптуються і упроваджуються інноваційні енерго- і ресурсозберігаючі технології для виробництва екологічно чистої сільськогосподарської продукції у галузі рослинництва, насінництва, молочного скотарства, свинарства, страусівництва.

Модельне агрокультурне підприємство «Агро-Союз» має статус базового господарства Міністерства аграрної політики і продовольства України з впровадження інноваційних технологій в галузі рослинництва, молочного скотарства, свинарства і страусівництва.

Приватне акціонерне товариство «Агро-Союз» реалізує високоякісну сільгосппродукцію, вироблену за передовими технологіями: насіннєве зерно, молоко, свинину, свиней у живій вазі, товарних страусів, страусине м'ясо і продукти з нього.

Приватне АТ «Агро-Союз» внесено до Реєстр спеціальних сировинних зон як підприємство, продукція якого може бути використана для виготовлення дитячого і дієтичного харчування.


Офіційний сайт модельного агрокультурного підприємства «Агро-Союз»

 Купити сільгосппродукцію

 Купити сільгосппродукцію