Сучасна аграрна освіта

Міжнародні конференції в Агро-СоюзіХолдинг «Агро-Союз» - організатор міжнародних конференцій з рослинництва, молочного скотарства, свинарства і страусівництва; шкіл практичного навчання за різними напрямами агробізнесу.
Міжнародні конференції
Міжнародні конференції в Агро-Союзі

З 2004 року в Україні і Росії щороку проходять Міжнародні конференції з ефективного самовідновлюваного землеробства на основі системного підходу No-till «NT-CA Conference».

У 2005-2006 роках розпочалося ще чотири конференц-цикли: з альтернативного свинарства, молочного скотарства, промислового страусівництва, управління агробізнесом.
Технологічні школи практичного навчання

Аграрна освіта в Агро-Союзі

У Холдингу «Агро-Союз» кожен сільгоспвиробник може отримати теоретичні знання і пройти практичний курс навчання.

Школа агроменеджменту допоможе інвесторам, керівникам, а також власникам процесів рослинництва, свинарства, молочного скотарства та ін. засвоїти практику постановки процесного і стратегічного управління на власному підприємстві. Також Школа допоможе керівникам у ефективному управлінні персоналом. Блок навчання за кожною темою - три дні.Школа рослинництва в Агро-Союзі

Для дослідження чинників, що впливають на розвиток і врожайність агрокультур, за сприяння канадських фахівців була створена перша в Україні Школа польової діагностики сільськогосподарських культур. Головні завдання Школи - вивчення різних ситуацій, що виникають при вирощуванні сільгоспкультур, виявлення їхніх причин і запобігання ризикам. Для цього на площі 300 га закладено більше 400 дослідних ділянок Учбового класу. Програма навчання побудована за модульним принципом: один модуль - 2 дні.

тел.моб. +38 (050) 481-20-43, +38 (050) 481-07-05

Аграрна освіта