Консалтинг від "Агро-Союзу"

Консалтинг - агропроекти під ключ

Агробізнес «під ключ», або агропроект – комплекс робіт із побудови високорентабельного сільгосппідприємства, відпрацювання управлінських і виробничих технологій на підприємстві, навчання і розвитку персоналу, досягнення цільових показників ефективності у замовника.

Досвідчені фахівці ТОВ «Агро-Союз Проекти» пропонують послуги з впровадження інноваційних технологій в рослинництві, впровадження управлінських проектів і забезпечення ресурсозберігаючою технікою та устаткуванням.

Сучасний агробізнес постійно потребує свіжого погляду, нових ідей, вимагає впровадження інновацій і системного підходу до ведення бізнесу. Це допомагає підприємствам рухатися вперед до досягнення намічених економічних показників і підвищення якості продукції, чітко розуміти потреби ринку і прикладати максимум зусиль для їхнього повного задоволення.

Сільгоспвиробники часто стикаються з різними ситуаціями: одні підприємства лише планують перейти на ресурсозберігаючі технології і тим самим підвищити свою ефективність, інші вже працюють за цими технологіями, але порівнюючи свої показники з результатом провідних аграріїв, усвідомлюють можливість досягнення великих результатів.

І ті, й інші задаються питанням: хто зможе надати комплексну допомогу у вирішенні їхніх завдань і при цьому гарантувати результат?

agroprojects.jpg

Економічно доцільним варіантом для досягнення намічених показників і розподілу відповідальності є співпраця з висококваліфікованими фахівцями в області розробки і реалізації агропроектів, що володіють досвідом у вирішенні виробничих і управлінських завдань в аграрному бізнесі на основі системного підходу.

Системний підхід є ключовим інструментом для швидкого переходу на ресурсозберігаючі технології і здобуття економічного ефекту від впровадження інновацій. Наші фахівці застосовують такий підхід при розробці моделі розвитку вашого підприємства, супроводі її реалізації на всіх етапах, навчанні персоналу. І найголовніше – беруть на себе відповідальність за підсумковий результат.

  • Ми не просто консультуємо, розробляємо проектну або робочу документацію – ми супроводжуємо проект на всіх етапах спільно з персоналом клієнта. 
  • Ми вивчаємо найсучасніші технології, впроваджуємо їх у модельному агрокультурному підприємстві «Агро-Союз» та пропонуємо клієнтам ефективні і вже перевірені рішення, адаптуючи їх до місцевих агрокліматичних умов.
  • Ми підбираємо технології та устаткування з точки зору економічної ефективності, якості, технологічної сумісності незалежно від конкретного виробника або продавця. 
  • Ми працюємо з 1997 року за енергозберігаючими технологіями Mini-till та No-till.
  • Ми провели 11 міжнародних конференцій з ресурсозберігаючого землеробства у трьох країнах. 
  • Ми постійно проводимо школи практичного навчання з рослинництва та по управлінню агробізнесом. 
  • Ми працюємо з більш ніж 250 міжнародними експертами.

Докладніше про консалтинг та агропроекти

тел.моб. +38 (050) 481-20-43, +38 (050) 481-07-05

Агропроекти під ключ